Вітаю Вас, Гість

Баран О.І.

Математичне асорті – К.: Ленвіт, 2012. – 296 с.

ISBN 978-966-8995-64-4

Книга спрямована на активізацію пізнавальної діяльності учнів і студентів, які вивчають математику, на поглиблення здобутих в межах шкільної програми знань і підвищення зацікавленості предметом, розширення загальної культури і світогляду. Розділи книги складаються з мініатюр переважно розважального характеру. Математичні розваги, математичні кросворди і чайнворди, афоризми будуть цікаві всім читачам і стануть у нагоді вчителям-практикам як при організації навчального процесу, так і в позакласній роботі: при проведенні засідань математичних гуртків і розробці завдань для вікторин, при створені сценаріїв математичних вечорів, КВВ тощо.
Матеріали книги розраховані на увагу учнів, студентів, вчителів і справжніх любителів математики.

Ціна: 60,00 грн.

Обкладинка тверда. Формат 60х84/16Придбайте ці книги як чудовий подарунок справжнім любителям математики!
Баран О.І.

Математичні мініатюри. – К.: Ленвіт, 2007. – 508 с.

ISBN 978-966-8995-00-7

Книга спрямована на активізацію пізнавальної діяльності учнів і студентів, на поглиблення здобутих в межах шкільної програми знань з математики і підвищення зацікавленості предметом. Розділи книги складаються з мініатюр, у яких наводяться найбільш цікаві факти про життя і досягнення видатних математиків; цікаві факти і події, у яких розповідається про зв’язок математики з життям, про незвичайні застосування математичних ідей, про походження математичних термінів і символів та значення різних систем виміру; вміщуються матеріали, пов’язані з історією вітчизняної математики, з народною математикою України і козацтва.
Математичні анекдоти, легенди, бувальщина, математичні розваги і афоризми будуть цікаві всім читачам і стануть у нагоді вчителям-практикам як при організації навчального процесу, так і в позакласній роботі: при проведенні засідань математичних гуртків і розробці завдань для вікторин, при створені сценаріїв математичних вечорів, КВВ тощо.
Персоналії. (Викладені короткі найцікавіші факти про життя і досягнення видатних математиків всіх часів і народів).
Цікаві факти і події. (Про зв’язок математики з життям, про незвичайні застосування математичних ідей, про вплив математики на розвиток науки і техніки взагалі тощо).
Математична генеалогія. (Про походження математичних термінів і символів, про виникнення нових розділів математики).
Математика і шахи. (Математика на шахівниці, комп’ютерні шахи, чемпіонати світу серед шахових програм тощо). З історії обчислювальної техніки.
Сім разів відміряй... (Про походження і взаємозв'язки різних систем заходів, про застарілі і сучасні одиниці вимірювання і т.п.).
Вузлики на спомин. (Містить нетрадиційний довідковий матеріал і різні корисні поради для тих, хто вивчає математику).
Анекдоти, легенди, бувальщина. (Містить велику кількість захоплюючих історичних відомостей і розповідей і інший цікавий ілюстративний матеріал математичного змісту).
Математичні розваги. (Вірші про математику, різноманітний матеріал переважно розважального характеру і деякі визначні і цікаві задачі).
Математичні афоризми. (Містить не просто цитати, а влучні, дотепні і повчальні вислови про математику відомих і маловідомих авторів).
Книга розрахована на увагу учнів, студентів, вчителів і справжніх любителів математики.

Ціна: 45,00 грн.

Обкладинка тверда. Формат 60х84/16