Вітаю Вас, Гість


Кафедра методики викладання іноземних мов
Київського національного лінгвістичного університету

Інструктивно-методичні матеріали, створені на кафедрі, добре відомі педагогічній громадськості України. Передусім це концепція підготовки вчителя іноземної мови, підкріплена типовими програмами з курсу методики викладання іноземної мови, державного іспиту з методики, вступного іспиту до аспірантури, кандидатського іспиту з методики викладання іноземної мови і культури, методичними рекомендаціями з педагогічної практики, з написання курсових та дипломних робіт, з організації рейтингового кредитно-модульного контролю, а також система професійно-методичних умінь майбутніх учителів.

http://methods.knlu.kiev.ua


Кафедра мовознавства Херсонського державного унiверситету

Діяльність кафедри спрямована на підготовку висококваліфікованих спеціалістів, людей духовно багатих, здатних служити ідеї державотворення, поєднувати патріотизм і високий професіоналізм. Уся робота кафедри спрямована на виконання основоположних документів державного значення і грунтовну професійну підготовку майбутніх філологів.

Наукова школа професора М.І.Пентилюк

Марія Іванівна Пентилюк проводить велику громадську роботу в м.Херсоні й області. Вона активно пропагує ідеї відродження української мови й української державності, виховання молодих людей справжніми патріотами України. Результати наукової діяльності М.І.Пентилюк визнані суспільством України. Її багаторічна самовіддана праця відзначена численними подяками, грамотами ректорату Херсонського державного університету та Херсонської обласної та міської рад, Міністерства освіти і науки України. Вона нагороджена медаллю "Ветеран праці", знаками "Відмінник народної освіти УРСР" та "Відмінник освіти України", Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР, Премією АПН України.
У 2006 р. їй присуджено почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України".

http://www.university.kherson.ua


Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека

Літературні обрії

Бібліотека пропонує повнотекстові публікації із періодичних видань,які висвітлюють розвиток світової і національної літератури. Аналітичні матеріали стануть орієнтиром у виборі книг для читання та самоосвіти.

http://www.libr.dp.ua


Справочник писателя

Сайт "Справочник писателя:как написать и издать успешную книгу" - это ответы на вопросы:
* Как стать писателем?
* Как написать книгу?
* Как издать книгу?
* Как помочь продвижению книги?

http://www.avtoram.com


Вища освіта в Україні: куди йдемо?
Петро Кралюк доктор філософських наук, професор
(Національний університет «Острозька академія»)

"...Західна й східноєвропейська моделі вищої освіти формуються по-різному і не дивно, що помітно різняться між собою. Західна сформувалася такою, де освітні інституції (вищі школи) є автономними, здатні реагувати на суспільні виклики і самостійно змінюватися. Роз­гля­даються вони як корпорації викладачів та студентів, де кожна сторона є партнером. Завдання їхнє в тому, щоб разом досягати результатів. Тому в західній моделі велика увага приділена індивідуальному спілкуванню «викладач—студент» і, відповідно, ставка робиться на самостійній роботі студентів. Контроль за діяльністю освітніх інституцій здійснює не стільки держава, скільки громадськість. Зреш­тою, ці освітні інституції у певному сенсі можна розглядати як елементи громадянського суспільства.
Коли візьмемо східноєвропейську модель, яка сформувалася ще за часів царської Росії, а потім була закріплена й удосконалена за часів СРСР, то бачимо, що вона будувалася на інших засадах. Замість автономії університетів маємо перетворення їх у державні інституції, підпорядковані бюрократичним структурам..."

«Дзеркало тижня. Україна» №3, 27 січня 2012


Как выглядит будущее СМИ в мире интернет-коммуникаций (инфографика)

Как выглядит будущее СМИ в мире интернет коммуникаций (инфографика) В Москве при поддержке «РИА Новости» в середине марта 2012 года прошла конференция Международной ассоциации информационных агентств MINDS International. В рамках мероприятия прошла дискуссия на тему того, каким будет будущее СМИ в контексте всё более растущей роли интернет-коммуникаций и новых медиа. Среди основных тенденций американский медиа-аналитик Кен Доктор на конференции Minds International отметил необходимость для онлайн-СМИ увеличивать не количество просмотренных веб-страниц, а регулярность просмотра. При этом, как утверждает эксперт, СМИ должны не просто получить постоянного читателя, а превратить его в члена сообщества.

http://ain.ua


Планета е-книг

Данный блог является составной частью Интернет-проекта Российской государственной библиотеки для молодёжи.

http://blog.rgub.ru


FictionBook: полный гид по чтению электронных книг

Автор: Олег Буйлов

Дата: 27.06.2012

FictionBook является наиболее популярным форматом электронных книг на русском языке. В данном обзоре мы рассмотрим все вопросы, связанные с ним: где скачать FB2-книги, в чем их читать и как создать аналог Ленинской библиотеки у себя на компьютере

http://www.3dnews.ru


Рейтинг самых трудночитаемых книг в истории литературы

Первое место в рейтинге книг, которые труднее всего дочитать до конца, в 2007 году заняло произведение ДиБиСи Пьера (DBC Pierre) «Маленький бог Вернон«, которое набрало 35% голосов. (Почесний гість 19 Форуму Видавців у Львові (13 - 16 вересня 2012 року): ДіБіСі П’єр (DBC Pierre)

http://afisha.headline.kz